PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=626687}
4,3 2 135
ocen
4,3 10 1 2135
Exeter
powrót do forum filmu Exeter

Świetny film-

ocenił(a) film na 8

Fabuła się trzyma kupy-końcówka zarąbista-elementy humoru-krew-wszystko dobrze sklejone, Naprawdę dobry.Ktoś powie nielogiczne niektóre zachowania bohaterów- przypominam oni byli na imprezie chlali i ćpali. Film świetny,ani chwili nie nudzi .POLECAM

ocenił(a) film na 8
qaz1

Nie byłem pewien czy oglądać, ze względu na tak niską średnią, ale film jest po prostu zajebisty!!! Chyba najlepszy horror jaki widziałem w ostatnim czasie, a do tego oryginalny i niekonwencjonalny.

ocenił(a) film na 8
Psychosis7

dzięki miło że kogoś przekonałem bo film łyknołem jednym chałstem -git majones

ocenił(a) film na 6
qaz1

Zgadzam się. Można dyskutować, czy zasługuje na 8, 7 czy 6, ale kompletnie nie rozumiem ocen typu 2 czy 3. Momentami naprawdę zaskakiwał;)

lukicalcio21

Bo komuś pupsko spięło, że twórcy sobie trochę jaj z gatunku zrobili. Egzorcyzmy jak w Strasznym Filmie... A nie, tam inaczej się skończyło ;)

ocenił(a) film na 6
JaroTomik

Zgadzam się!Oceny znajomych oscylowały w okolicach 2-3, więc odpalając go liczyłem na kolejną nudną, banalną, pozbawioną jakiejkolwiek ikry historyjkę o opętaniu, jakich powstało już setki na zasadzie kopiuj-wklej, a tu takie zaskoczenie.Początek jest koszmarnie zły, ale film szybko daje do zrozumienia, że nie zamierza traktować się poważnie.Nawet przez sekundę.I chwała mu za to, bo to fajna odskocznia od robionych "na poważnie" shitów o opętaniach i egzorcyzmach.Jest krwawo, brutalnie i intensywnie.Film pięknie ośmiesza tę konwencję horrorów, celnie punktując idiotyzmy jakie się w nich pojawiają.No i jest zabawny - poradnik młodego egzorcysty i samobój kolesia wpadającego na kilof wywołały u mnie salwę śmiechu.Sporo też nawiązań do klasyki, takich jak Martwica Mózgu czy Egzorcysta.Żadne to arcydzieło, ale solidny odmóżdzacz.Takie 5,5-6/10.Dla takich pozytywów warto oglądać słabiej oceniane produkcje.

Savathus666

I o to chodzi! :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones