PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=132837}

Tropiciel

Ofelas
6,9 441
ocen
6,9 10 1 441
Tropiciel
powrót do forum filmu Tropiciel

Film bez idiotów

ocenił(a) film na 9

To jest podstawowa różnica między tym filmem, a papką z Hollywood - nie ma w tym filmie idiotów, idiotycznych tekstów, dialogów wyrzucanych przez postaci jak serie z automatu, romansu, który przesłaniałby pół filmu. Gejów i lewackich "przesłań" też nie ma, czym 3/4 reżyserów już przynudza. Jest po prostu historia. To wystarczy, a wszystko inne przeszkadza! Zapomniana szkoła...

ocenił(a) film na 10
autul

Jest tam kilka fajnych i mądrych tekstów o życiu.

hanskastorp

Szaman fajnie mówi o Całości, ale idioci to tam jednak są.

autul

A mnie śmieszy, że ludzie nie potrafią opisać filmów, ktore są wg. nich dobre, bez tendecyjnego jechania po amerykańskich filmach. Czyżby brak argumentów? A może ten film wcale Ci się tak bardzo nie podoba;)

drammo

i bez ujawniania swoich upodobań politycznych oraz antypatii seksualnych :P

ocenił(a) film na 8
drammo

Pan Arnoldzik jako " jego" ulubione produkcje filmowe w przeważającej części ma jak sam nazwał "papkę z hollywood" , a jedyny argument przemawiający za skandynawską produkcją jaki wyłuskał to kontrargument, potwarz jego własnego papkowatego gniazda, a contrario, i to wieczne echo......;)

autul

Obejrzałem ostatnio tą "papkę" z Hollywood i nawet mi się podobała :) Nie oglądałem pierwotnej wersji, więc nie mam porównania, ale trzeba będzie jak najszybciej nadrobić.

ocenił(a) film na 9
chemas

Czyli co konkretnie obejrzałeś?

autul

Sequela

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones