PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=191346}

Tropiciel

Pathfinder
6,0 17 334
oceny
6,0 10 1 17334
Tropiciel
powrót do forum filmu Tropiciel

fim dość naiwny

ocenił(a) film na 6

ale fajne kostiumy, scenografia, efekty specjalne, ujęcia i krajobrazy. Jeśli właściwie go potraktować a więc jako komiks i film rozrywkowy, to moim zdaniem niewiele dałoby się tu skrytykowac

Dar0962

Według mnie film nudnawy i tylko się tropią...nic specjalnego. Obejrzałam ponieważ zaczęłam i chciałam skończyć, ale nic wartego większej uwagi, a szkoda bo fajnie się zapowiadało.

ocenił(a) film na 6
Dar0962

Tak, kostiumy - szczegolnie wikingów - mniam!
Z tym, ze poza tym to slabiutko.

ocenił(a) film na 7
_guchy_

Kostiumy Wikingów? A te rogate hełmy? Kolejna bzdura Hollyshitu.
Chyba właśnie to mi najbardziej przeszkadzało w "Tropicielu". Film jest właśnie rozrywką a nie źródłem encyklopedycznej wiedzy, jednak taki mały szczegół a razi okropnie w oczy.

Prawdziwe wikińskie hełmy były raczej zbliżone do tego:
http://www.spartakus.pl/images/helm/he008.jpg

Dodam jeszcze, że żelazne hełmy nosili przede wszystkim wodzowie (jarlowie). Pozostali zadowalali się najczęściej skórzanymi pancerzami, nieco słabiej chroniącymi głowę i szyję.

ocenił(a) film na 6
kondor82

Moje 'mniam' nie odnosiło sie do tego, że kostiumy były super realistyczne, zgodne z prawdą historyczną. Chodzi mi o to, że one po prostu fajne były.

ocenił(a) film na 7
_guchy_

Fajne były a przy tym całkiem fantastyczne :)

ocenił(a) film na 6
_guchy_

raczej surrealistyczne - fakt, zupełnie niezgodne z historią ale pomysłowe, fantazyjne i takie mroczno-diabelskie. Wyobraźni scenografom nie zabrakło :-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones