Karl Urban

Karl-Heinz Urban

8,0
27 619 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Karl Urban

Niech zostanie wybrany na nowego batmana, tacy goście jak on, nie grają jak (bale...) twardzieli, oni nimi są, potrafił by zagrać cichego batmana który raziłby strachem poprzez wzrok i brak emocji, proszę niech go wybiorą i nie dziadują ;(

Spidey_

Do Justice League lub do Man of Steel 2 mają wybrać podobno Gyllenhaala :| To ja już bym wolała Vina Diesel'a

Spidey_

zgadzam sie Karl Urban powinien byc nowym Batmanem

luquepl

no i git ;D

Spidey_

w Dreddzie robił nawet głos "batmanowy" :P

Anakin_Skywalker

po prostu idealny kandydat.

Spidey_

licze ze go wybiora a nie np. Armie Hammera ktorego w miare lubie ale nie pasuje mi do tej roli wogle

luquepl

Ja chce go, bo on po prostu udowodnił iż JEST BATMANEM! nie chce by znowu wynaleźli takiego ciecia jak Bale który chciał najwyraźniej odkryć "głembie" postaci i zrobił z niej przygłupią, płaczliwą batcipe xD

Wątpię by znaleźli kogoś kto zagra batmana jak keaton, więc niech wezmą kogoś kto jest batmanem czyli urbana ;3

Spidey_

haha jak skończyłam oglądać Dredd, też pomyślałam o Karlu jako Batek XD

Spidey_

Zgadzam się i wbrew pozorom to dobry aktor co pokazał szczególnie w Star Treku idealnie "naśladując" oryginał.

neo_angin

No on pasuje :) Mógłby go zagrać.

https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn2/1173792_435618159891471_1 491107322_n.jpg

shady_88

z perspektywy czasu ten temat wydaje się adekwatny ; o

nuci1992

Mnie się wydaje że po Jackmanie on zostanie nowym Wolverinem w x-menach a nawet pasuje do tej roli.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones